Gerbiami pacientai,

Kreipiuosi į Jus norėdama atkreipti visų dėmesį, kad šios įstaigos medikams nereikia mokėti pinigų už apžiūrą, konsultaciją, siuntimo išrašymą, nereikia pirkti dovanų, kad gautumėte vienokią ar kitokią paslaugą.

Jeigu Jūs, gerbiami pacientai, įvertindami mediką norite padėkoti už jo nuoširdų ir atsidavusį darbą ligoniui - gydytojui parodyta Jūsų šypsena, geras žodis, tvirtas rankos paspaudimas yra geriausia Jūsų padėka ir įvertinimas.

Bet kokią informaciją susijusią su korupcijos pasireiškimu suteiks asmuo, atsakingas už korupcijos prevenciją ir kontrolę – bendrosios praktikos slaugytoja Alina Stanevičienė Tel.Nr. +37068673965

Pagarbiai,
VšĮ Viešvilės ambulatorijos vyriausioji gydytoja

 


Jeigu Jūs mūsų įstaigoje susidūrėte su korupcinio pobūdžio nusikalstama veika ar kitais tokio pobūdžio teisės pažeidimais, už kuriuos numatyta administracinė, drausminė ar kitokia teisinė atsakomybė, prašome Jūsų apie tai pranešti telefonu +37068673965 (atsakingam darbuotojui už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą VšĮ Viešvilės ambulatorijoje bendrosios praktikos slaugytojai Alinai Stanevičienei ). Anonimiškumą garantuojame.

Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonas ir el. paštas

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu +370 800 66 004, arba rašykite laišką el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.

STT pasitikėjimo telefonas ir el. paštas

Apie korupcijos atvejį (-us) praneškite visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba faksu +370 5 266 3307, arba STT interneto svetainėje www.stt.lt palikdami pranešimą. Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba Tarnybos teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

 


VIEŠVILĖS AMBULATORIJAI SUTEIKTAS SKAIDRIOS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS VARDAS

statescope

Jurbarko rajono savivaldybės mero potvarkiu 2024-03-29 Nr. V3-167 buvo sudaryta vertinimo komisija įstaigos Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo įvertinimui. Jo metu buvo nustatomas įstaigos korupcijos indeksas ir atitiktis Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardo suteikimo kriterijams.

Atlikusi vertinimą, komisija nustatė, kad viešoji įstaiga Viešvilės ambulatorija atitinka Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą.  2024 m. balandžio 24 d. Jurbarko rajono savivaldybės mero potvarkiu Viešvilės ambulatorijai suteiktas Skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas.

 


 

 

 

  Sitemap   Sitemap   English

Registratūra: +370 447 49 334

registracijos mygtukas

Darbo laikas

bg.work time  Pirmadienis 8.00 - 16.00
bg.work time  Antradienis 8.00 - 18.00
bg.work time  Trečiadienis 8.00 - 16.00
bg.work time  Ketvirtadienis 8.00 - 18.00
bg.work time  Penktadienis 8.00 - 15.30
bg.notwork time  Šeštadienis NEDIRBAME
bg.notwork time  Sekmadienis NEDIRBAME

Odontologinės pagalbos paslaugos ne darbo metu, poilsio ir švenčių dienomis, pirmoji pagalba ūmiais atvejais (nuskausminant) teikiama viešojoje įstaigoje Jurbarko ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje. Jei reikalinga odontologo-chirurgo konsultacija, pacientas nukreipiamas į viešosios įstaigos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninę Kauno klinikas.

Pasitikrink savo draustumą

 

Pasitikrink savo draustumą

Esveikata.lt

Skubi pagalba 112